Emisja akcji i plany rozwoju platformy Dbam o siebie Smart LAB [Webinar z zarządem Proacta]
Obrazek użytkownika Webinary
05 lip 2024, 11:29

Emisja akcji i plany rozwoju platformy Dbam o siebie Smart LAB [Webinar z zarządem Proacta]

Proacta S.A. jest spółką bioinformatyczną, tworzącą rozwiązania dla sektora zdrowia w Polsce. Obecne w ramach emisji planuje pozyskać środki m.in. na rozwój i promocję platformy Dbam o siebie Smart LAB.

Proacta S.A. jest spółką bioinformatyczną, tworzącą rozwiązania dla sektora zdrowia w Polsce. Firma dostarcza zaawansowane technologicznie usługi, skupiając się na analizie danych medycznych i genetycznych, bioinformatyce oraz projektowaniu i tworzeniu modeli predykcyjnych opartych na sztucznej inteligencji.

Proacta uruchomiła właśnie autorską platformę "Dbam o siebie Smart LAB”. Rozwiązanie zostało sklasyfikowane jako wyrób medyczny i ma na celu wsparcie pacjentów w analizie wyników badań laboratoryjnych i zarządzaniu swoim zdrowiem.

Proacta w ramach emisji akcji serii N z prawem poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy planuje pozyskać do 2,02 mln zł przy cenie emisyjnej 0,50 zł za jedną sztukę akcji. Zapisy na akcje przyjmowane będą do 10 lipca br., a przydział akcji został zaplanowany na 22 lipca. Termin przyjmowania zapisów na akcje serii N Spółki nieobjęte w wykonaniu prawa poboru i w zapisach dodatkowych przez podmioty, które odpowiedzą na zaproszenie Zarządu Spółki, został wyznaczony od 23 lipca do 6 sierpnia 2024 r. Pozyskane środki przeznaczone zostaną m.in. na rozwój produktów własnych oraz promocję platformy „Dbam o siebie Smart LAB”.

W poniedziałek, 8 lipca 2024 r. o godz. 13:00 odbędzie się webinar, w którym udział wezmą członkowie zarządu:

 • Paweł Ciesielka – prezes zarządu
 • Arkadiusz Zachwieja – wiceprezes zarządu
 • Maciej Grzywacki – wiceprezes zarządu

Podczas spotkana zostaną omówione emisja akcji oraz plany platformy Dbam o siebie Smart LAB. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas wydarzenia.

​Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 8 lipca 2024 roku o godzinie 13:00. Wymagana jest wcześniejsza bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

​Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
 • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost