Shoper przedstawia rewolucję dla sprzedawców e-commerce | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
11 cze 2024, 11:55

Shoper przedstawia rewolucję dla sprzedawców e-commerce

Shoper Storefront to pierwsza polska technologia do kompleksowego budowania sklepów internetowych metodą no-code. Rozwiązanie to nie tylko nowa warstwa wizualna stron, ale też mechanizmy działania e-sklepów i dostosowanie do zasad UX (User Experience). Do tego zwiększona wydajność, poprawa kluczowych wskaźników i lepsza widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Dotychczasowi użytkownicy Shoper w najbliższych miesiącach uzyskają dostęp do ulepszonych funkcji w swoim panelu klienta. Dla nowych sprzedawców technologia będzie domyślnym rozwiązaniem.

Shoper to najchętniej wybierany dostawca e-commerce w modelu SaaS w Polsce. Notowana na głównym parkiecie warszawskiej giełdy spółka rozpoczyna udostępnianie klientom Shoper Storefront, czyli systemu, który umożliwi jeszcze prostsze i efektywniejsze budowanie sklepów online. Rozwiązanie zapowiedziane zostało oficjalnie pod koniec października 2023, podczas Targów eHandlu, a testy na ograniczonej grupie sprzedawców trwały od stycznia br.
- Shoper Storefront pozwoli naszym sprzedawcom na budowanie sklepów internetowych za pomocą najbardziej zaawansowanych technologii, jednak bez potrzeby ich znajomości. Najważniejsze funkcjonalności ukryliśmy pod postacią kafelków, które użytkownik wykorzystuje według indywidualnych potrzeb. System działa w oparciu o moduły, które można wykorzystywać na zasadzie drag&drop. Wystarczy ułożyć je we własnym, unikalnym układzie, aby móc zacząć korzystać z ich opcji – Adrian Słowik, Head of Product Development, Shoper.

Storefront od Shoper to narzędzie, które umożliwia budowę i personalizację sklepu internetowego bez konieczności programowania. Oferuje aktualnie ponad 90 modułów drag&drop do zmiany wyglądu sklepu razem z możliwością podglądu na żywo (a ich liczba ciągle rośnie). Do tego elastyczne układy dostosowane do różnych urządzeń oraz optymalizację prędkości i wydajności strony, co poprawia wyniki SEO i konwersję. Ulepszony koszyk zakupowy wspiera przepływ ruchu w sklepie internetowym i poprawia doświadczenia zakupowe – a co za tym idzie - zwiększa sprzedaż. Dzięki szczegółowej dokumentacji technicznej oraz instrukcjom, użytkownicy, ale także partnerzy technologiczni będą mieli więcej możliwości kreatywnej pracy nad zaawansowanymi modyfikacjami.
- Właściciele dużych sklepów internetowych mają większe potrzeby i oczekują większej elastyczności w budowaniu wizualnej części swojego sklepu. Storefront pozwala na samodzielne tworzenie unikalnych designów, zarządzanie wyglądem sklepu w jednym edytorze wizualnym Shoper Visual Editor oraz zachowanie atrakcyjności i użyteczności witryny na różnych urządzeniach. Przygotowania nowej technologii poparliśmy dokładną analizą rynku i oczekiwań użytkowników. Tak, by nie tylko kwestie wizualne, ale przede wszystkim technologiczne, jednoznacznie przemawiały za naszym Storefrontem. Co więcej, Storefront pozwoli naszym partnerom jeszcze szybciej i jeszcze prościej tworzyć nowe moduły i integracje, zaspokajając potrzeby rynku – Adrian Słowik, Head of Product Development.

Z technologii Storefront mogą już korzystać nowi klienci, a w najbliższych miesiącach dostęp uzyskają także przedsiębiorcy, którzy aktualnie korzystają z platformy Shoper.

O spółce:

Shoper to lider rozwiązań e-commerce w Polsce. Firma dostarcza niezbędną infrastrukturę dla handlu internetowego. Oprócz oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego oferuje również szereg usług wspierających sprzedaż. Są to m.in. płatności internetowe, reklama cyfrowa, usługi logistyczne oraz finansowanie biznesu. Na platformie Shoper działają m.in. takie marki jak Gym Glamour, WK Dzik, Irving czy Doppelherz. Od lipca 2021 roku Shoper jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a od grudnia 2021 roku wchodzi w skład indeksu sWIG80. Sprawdź więcej informacji o firmie na stronie: www.shoper.pl

Źródło: Spółka, #SHO

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
 • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost