Monitor kadrowy - zestawienie od 4 do 10 czerwca | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
11 cze 2024, 10:12

Monitor kadrowy - zestawienie od 4 do 10 czerwca

Przegląd informacji o zmianach personalnych w spółkach notowanych na rynku głównym GPW

WASKO SA - powołanie zarządu na nową kadencję

4 czerwca 2024 roku rada nadzorcza spółki powołała zarząd WASKO S.A. na nową kadencję w składzie:

Wojciech Wajda - prezes zarządu, wiceprezesi Michał Mental i Włodzimierz Sosnowski oraz członkowie zarządu Katarzyna Maksymowicz, Tomasz Macalik i Michał Matusak.

GRUPA AZOTY SA - powołanie członka rady nadzorczej

4 czerwca 2024 roku uchwałą nadzwyczajnego walnego zgromadzenia spółki w skład rady nadzorczej powołany został Robert Bednarski, kolejną

uchwałą na przewodniczącego rady nadzorczej spółki powołany został Artur Kucharski, dotychczas pełniący funkcję wiceprzewodniczącego rady nadzorczej.

GK IMMOBILE SA - rezygnacja członka rady nadzorczej

5 czerwca 2024 r. Andrzej Paczuski oświadczył że nie będzie kandydował do rady nadzorczej nowej kadencję oraz rezygnuje z członkowstwa w radzie nadzorczej z dniem odbycia najbliższego walnego zgromadzenia spółki.

TAURON PE SA - rezygnacja członkini rady nadzorczej

5 czerwca 2024 r. spółka otrzymała oświadczenie Katarzyny Masłowskiej o rezygnacji z członkostwa w radzie radzorczej emitenta z upływem dnia 7 czerwca 2024 r. Katarzyna Masłowska nie podała przyczyn rezygnacji.

IPOPEMA SECURITIES SA - powołanie rady nadzorczej na nową kadencję

6 czerwca 2024 roku, zwyczajne walne zgromadzenie powołało na nową trzyletnią kadencję radę nadzorczą spółki, w której skład weszli dotychczasowi członkowie rady nadzorczej: Jacek Jonak, Bogdana Kryca, Ewa Radkowska-Świętoń i Andrzej Knigawka, oraz nowo powołany członek Marcin Dyl.

RAINBOW TOURS SA - powołanie osoby zarządzającej

7 czerwca 2024 roku, rada nadzorcza uchwałą ustaliła że zarząd czwartej, wspólnej kadencji będzie składał się z czterch osób.

Kolejnymi uchwałami powołała począwszy od dnia 1 lipca 2024 r.: Aleksandrę Piwko-Susik na członka zarządu, wiceprezesów zarządu Jakuba Puchałę i Piotra Burwicza a prezesem zarządu został Maciej Szczechura.

SONEL SA - rezygnacja członka rady nadzorczej

7.06.2024 r. Maciej Posadzy złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej SONEL S.A. ze skutkiem na dzień zakończenia ZWZA, zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za rok 2023.

RAFAMET SA - odwołanie prezesa zarządu oraz delegowanie przewodniczącego rady nadzorczej do czasowego wykonywania czynności prezesa zarządu

7 czerwca 2024 r. rada nadzorcza RAFAMET SA podjęła decyzję o odwołaniu z pełnienia funkcji prezesa zarządu - dyrektora naczelnego, Emanuela Longina Wonsa.

Ponadto rada nadzorcza podjęła uchwałę o delegowaniu z dniem 7 czerwca 2024 r. do dnia 13 czerwca 2024 r. (do końca dnia), przewodniczącego rady nadzorczej Pawła Sułeckiego do czasowego wykonywania czynności prezesa zarządu.

STALEXPORT AUTOSTRADY SA - rezygnacja członka rady nadzorczej

7 czerwca 2024 roku Stefano Bonomolo zrezygnował, ze skutkiem na dzień 10 czerwca 2024 roku, z funkcji członka rady nadzorczej spółki w związku z zamiarem objęcia nowych funkcji w Grupie Stalexport Autostrady SA.

IZOBLOK SA - rezygnacja członka rady nadzorczej

10 czerwca 2024 roku Jakub Menc złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej spółki.

ELEKTROTIM SA - rezygnacja przewodniczącego rady nadzorczej

10.06.2024 roku Maciej Posadzy złożył rezygnację z funkcji przewodniczącego rady nadzorczej ELEKTROTIM SA ze skutkiem na dzień odbycia zwyczajnego walnego zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za rok 2023.

Jako przyczynę rezygnacji Maciej Posadzy wskazał otrzymanie propozycji kandydowania do zarządu ELEKTROTIM SA, na którą wyraził zgodę.

OPONEO.PL SA - rezygnacja z członkostwa w radzie nadzorczej

10 czerwca 2024 roku wpłynęła do spółki rezygnacja Rafała Markiewicza z członkostwa w radzie nadzorczejze skutkiem na moment otwarcia zwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy OPONEO.PL SA w dniu 13 czerwca 2024 roku.

ERBUD SA - powołanie Seweryna Kubickiego do rady nadzorczej

10 czerwca 2024 r. skuteczne stało się powołanie Seweryna Kubickiego do rady nadzorczej spółki, która rozpoczęła się w dniu 11 maja 2021 r.

ATREM SA - powołanie członków rady nadzorczej emitenta na kolejną kadencję

10 czerwca 2024r. zwyczajne walne zgromadzenie spółki podjęło uchwały w sprawie powołania członków rady nadzorczej spółki nowej kadencji w składzie:

Stanisław Krukara; Dariusz Skrocki; Rafał Jerzy; Sławomir Winiecki; Piotr Fortuna; Rafał Płókarz.

ULTIMATE GAMES SA - rezygnacja od członka rady nadzorczej

10 czerwca 2024 r. Janusz Mieloszyk przekazał rezygnację z zasiadania w radzie nadzorczej z chwilą zamknięcia ZWZ spółki 11 czerwca 2024 roku. Rezygnacja została umotywowana brakiem możliwości połączenia aktualnych obowiązków zawodowych z dalszym sprawowaniem funkcji w radzie.

KINO POLSKA TV SA - powołanie członka zarządu

10 czerwca 2024 r. rada nadzorcza emitenta uchwałą powołała Katarzynę Woźnicką do zarządu kolejnej kadencji. Uchwała wchodzi w życie z dniem odbycia ZWZA spółki, zatwierdzającego jej sprawozdanie finansowe za rok 2023, które zostało zwołane na 28 czerwca 2024 r.

W skład zarządu weszli: Erwan Louis André Luherne i Katarzyna Woźnicka (członkowie zarządu).

RAFAKO SA - zmiany w składzie zarządu

10 czerwca 2024 roku rada nadzorcza emitenta uchwałami dokonała zmian w składzie zarządu:

Odwołano ze składu zarządu Roberta Kuraszkiewicza - prezesa zarządu oraz Andrzeja Marciniaka - członka zarządu.

Powołano w skład dwuosobowego zarządu Macieja Stańczuka na prezesa zarządu oraz Cezarego Klimonta na członka zarządu.mra/ abs/ amp/

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
 • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost