QNA Technology planuje przeniesienie notowań na GPW
Obrazek użytkownika Aleksandra Kiwacka
26 sty 2024, 11:29

QNA Technology chce przenieść notowania na rynek główny GPW

QNA Technology rozpoczęło przygotowania do przeniesienia notowań z NewConnect na główny parkiet. Spółka planuje zwołać Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie w celu podjęcia uchwały w tej sprawie.

QNA Technology, to zaawansowana spółka technologiczna, która ma ambicje stać się globalnym producentem całej gamy nanomateriałów półprzewodnikowych. Obecnie firma skupia się na opracowywaniu niebieskich kropek kwantowych bez użycia metali ciężkich, przeznaczonych do zastosowania w branży wyświetlaczy. Taka technologia ma zapewnić lepszą jakość wyświetlania, mniejsze zużycie energii oraz większą stabilność.

Spółka planuje uruchomić eksperymentalną linię syntezy kropek QNA, co ma przyczynić się do dalszego rozwoju i współpracy z partnerami.

Artur Podhorodecki, prezes QNA Technology, podkreśla, że taka nowoczesna technologia może rewolucyjnie zmienić rynek wyświetlaczy, który obecnie opiera się głównie na kropkach czerwonych i zielonych. Kropki kwantowe QNA mają potencjał zastosowania w różnorodnych rodzajach nowoczesnych wyświetlaczy, w tym tych elastycznych i transparentnych.

 ,,Otoczenie rynkowe jest dla nas wyjątkowo korzystne, ponieważ na świecie działa mniej niż 10 firm potrafiących syntezować kropki kwantowe w komercyjnych ilościach i w oczekiwanej przez rynek jakości. Większość firm oferuje jedynie łatwiejsze do wytworzenia kropki czerwone lub zielone. Natomiast w przypadku technologii opracowanej przez QNA Technology – niebieskich kropek kwantowych niezawierających metali ciężkich, takich kropek w ilościach i jakości oczekiwanej przez branżę wyświetlaczy nie ma jak dotąd dostępnych komercyjnie"- mówił Artur Podhorodecki.

Zobacz także: 11 spółek, które mogą zadebiutować na giełdzie w 2024 r.

Przeniesienie notowań na GPW

Spółka jest obecna na rynku NewConnect od grudnia 2023 r., teraz zarząd podjął decyzję o przeniesieniu notowań na główny parkiet. W związku z tymi planami zarząd zamierza zwołać NWZ w celu podjęcia uchwały w tej sprawie.

Notowania QNA Technology

QNA TECHNOLOGY WYKRES

Zobacz także: Udany debiut QNA Technology na rynku NewConnect

Zapisz się na darmowy newsletter na temat IPO na GPW, aby otrzymywać najnowsze analizy

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
 • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost